Časté dotazy

Za jak dlouho po odeslání objednávky obdržím objednané vzdělávací materiály?

V případě, že si objednáváte bezplatný úvodní kurz JAK ZAČÍT, obdržíte první část objednaných materiálů obratem (max. do půl hodiny) po vyplnění příslušného objednacího formuláře, a to na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Objednané informace vám budu zasílat postupně e-mailem po dobu minimálně 11 dní.

U objednávek ostatních variant produktu (balíček JAK ZAČÍT & JAK VYTRVAT, samostatný navazující kurz JAK VYTRVAT) obdržíte první materiály následující ráno poté, co bude vaše platba připsána na příslušný bankovní účet. Na úhradu máte 14 dní. Čím dříve však peníze odešlete, tím dříve začneme vaši objednávku vyřizovat a tím dříve budete moci vstoupit do objednaného online kurzu. Objednané informace vám budeme zasílat postupně e-mailem po stanovenou dobu (minimálně 17 či 28 dní dle zvolené varianty).

Proč nemůžu platit jinak než bankovním převodem?

Rozumím, že to pro vás nemusí být úplně pohodlné řešení. Nicméně předpokládám, že vámi vybraný online kurz budete nakupovat pouze jednorázově a že vás tento způsob úhrady proto příliš nezatíží.

 Objednal/a jsem si kurz a zatím mi nepřišel žádný e-mail. Jak to?

V případě online kurzu JAK ZAČÍT by vám měl první e-mail s objednanými informacemi dorazit do několika málo minut (max. do půl hodiny) poté, co se zaregistrujete k odběru tohoto úvodního kurzu.

U placených variant online kurzu (JAK ZAČÍT, balíček JAK ZAČÍT + JAK VYTRVAT) vám odešlu první materiály na vaši e-mailovou adresu následující ráno poté, co od vás obdržím platbu.

Pokud jsou všechny výše zmíněné podmínky splněné, a přesto vám e-mail nepřišel, doporučuji zkontrolovat ve vaší e-mailové schránce složku Hromadné, Promo nebo Spam. Je možné, že vám byly moje e-maily doručeny do některé z těchto složek. Nejsou-li ani tam, můžete mě kontaktovat na e-mailu maierova.martina@gmail.com.

Několik částí online kurzu jsem sice obdržel/a, ale další e-maily mi přestaly chodit. Kde je chyba?

Přestože vám byly některé e-maily doručeny do vaší e-mailové schránky do složky Primární/Doručené, je možné, že další e-maily vám opět začaly chodit do složek Hromadné, Promo nebo Spam. Prosím, kontrolujte raději i tyto složky, zda se vám do nich nějaký e-mail nezatoulal. Nenajdete-li jej ani tam, můžete mě kontaktovat na e-mailu maierova.martina@gmail.com.

Co když mi kurz nebude vyhovovat? Co když se po absolvování kurzu v mém životě nic nezmění? Vrátíte mi peníze?

Bohužel nejsem schopna zařídit, aby kurz vyhovoval každému. Přestože věřím, že síla lidské vůle je neomezená a zaslané informace a techniky vás skutečně můžou povzbudit k tomu rozhodnout se pro vytvoření zdravějších návyků, tak vždy bude záležet na vás, jak s obdrženými informacemi naložíte a jak se je pro svůj rozvoj rozhodnete využít. Zároveň se ale nechci dostat do situace, kdy vám poskytnu veškeré materiály a následně bych vám měla vracet vaši platbu.

Jednou z „technik“, která může být v životě nápomocná k tomu, abychom převzali zodpovědnost za způsob svého života a díky tomu dosahovali svých snů, je udělat vědomé a uvážené rozhodnutí, které nelze vzít zpět. Učíme se tím přijímat plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí a míříme tak ke svobodě. Zakoupení online kurzu považuji za poměrně bezpečný trénink této dovednosti. Nicméně doporučuji jeho koupi předem dobře zvážit – možnost odstoupení od kupní smlouvy a navrácení uhrazené platby tedy z výše uvedených důvodů nenabízím.

Kolik času denně mi zabere online kurz?

V úvodní části kurzu (JAK ZAČÍT) vám budu zasílat informační materiály s podněty k zamyšlení obden. Na vypracování nabízených "úkolů" a vyplnění pracovních listů budete mít vždy dva dny. Každý z vás patrně bude potřebovat jiné množství času, odhadem se však bude jednat cca o hodinu času v uvedených dvou dnech.

Navazující kurz (JAK VYTRVAT) je intenzivnější, e-maily vám budu zasílat každý den. První tři dny se budeme připravovat na 14denní výzvu. Po dobu této přípravy i v průběhu zmíněné výzvy se opět budeme pohybovat kolem hodiny času, tentokrát však denně.

Uvědomuji si, že pro některé z vás to může být náročné zajistit si pro svůj rozvoj tolik času. Věřím ale, že se vám tato investice do sebe sama vyplatí. Najít si na sebe čas má vždycky smysl. Zejména pokud chcete ve svém životě něco změnit.