Časté dotazy

Z DŮVODU MATEŘSKÉ DOVOLENÉ JSOU CCA DO LÉTA 2021 VEŠKERÉ SLUŽBY DOČASNĚ PŘERUŠENY A NELZE JE OBJEDNAT.

Za jak dlouho po odeslání objednávky obdržím objednané vzdělávací materiály?

V případě, že si objednáváte bezplatný úvodní kurz JAK ZAČÍT, obdržíte první část objednaných materiálů obratem (max. do půl hodiny) po vyplnění příslušného objednacího formuláře, a to na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Objednané informace vám budu zasílat postupně e-mailem po dobu minimálně 5 dní.

U objednávek ostatních variant produktu (balíček JAK ZAČÍT & JAK VYTRVAT, samostatný navazující kurz JAK VYTRVAT) obdržíte první materiály následující ráno poté, co bude vaše platba připsána na příslušný bankovní účet. Na úhradu máte 14 dní. Čím dříve však peníze odešlete, tím dříve začneme vaši objednávku vyřizovat a tím dříve budete moci vstoupit do objednaného online kurzu. Objednané informace vám budeme zasílat postupně e-mailem po stanovenou dobu (minimálně 14 či 19 dní dle zvolené varianty).

Proč nemůžu platit jinak než bankovním převodem?

Rozumím, že to pro vás nemusí být úplně pohodlné řešení. Nicméně předpokládám, že vámi vybraný online kurz budete nakupovat pouze jednorázově a že vás tento způsob úhrady proto příliš nezatíží.

Zvažuju zakoupení varianty se skype konzultací. Jak skype konzultace probíhají a jak si můžu domluvit termín?

Je-li součástí vaší objednávky také skype konzultace, pak se jedná o 50minutovou podpůrnou konzultaci, k níž naleznete bližší informace na tomto odkazu (https://www.martinamaierova.cz/skype-konzultace-vz/). Konzultaci je aktuálně potřeba domluvit tak, aby mohla proběhnout do 30.11.2020. K objednání můžete zvolit nejlépe online formulář (najdete jej zde: https://www.martinamaierova.cz/skype-konzultace-vz/), nebo některý z kontaktů uvedených zde: https://www.martinamaierova.cz/kontakty/. Při objednávání konzultace je potřeba uvést variabilní symbol vaší objednávky online kurzu (VS naleznete v e-mailech, které obdržíte po vystavení vaší objednávky placeného kurzu na e-shopu). Termín si můžete domluvit ihned poté, co vám bude online kurz zpřístupněn. Z domluveného termínu je možné se omluvit minimálně 24 hodin předem, jinak konzultace propadá. Poslední termín, kdy si můžete objednat variantu online kurzu se zvýhodněnou skype konzultací, je 6.11.2020. Poté bude dočasně tato varianta produktu nedostupná. I nadále však bude možné objednat si varianty kurzu bez konzultace.

Je možné si následně přiobjednat další skype konzultace?

Přiobjednání dalších konzultací je možné, pokud se na jejich konání zvládneme domluvit do 30.11.2020, výjimečně do konce roku 2020 (pro využití zvýhodněných konzultací je však termín 30.11.2020 definitivní). Pak plánuji cca půlroční pauzu z důvodu mateřské dovolené. Počítejte tedy prosím s tím, že vám aktuálně nemůžu zajistit kontinuální terapeutickou podporu. Jakmile bude poskytování konzultací obnoveno, budu o této skutečnosti informovat na příslušných internetových stránkách. Informace k navazujícím skype konzultacím naleznete zde: https://www.martinamaierova.cz/skype-konzultace/.

Objednal/a jsem si kurz a zatím mi nepřišel žádný e-mail. Jak to?

V případě online kurzu JAK ZAČÍT by vám měl první e-mail s objednanými informacemi dorazit do několika málo minut (max. do půl hodiny) poté, co se zaregistrujete k odběru tohoto úvodního kurzu.

U placených variant online kurzu (JAK ZAČÍT, balíček JAK ZAČÍT + JAK VYTRVAT) vám odešlu první materiály na vaši e-mailovou adresu následující ráno poté, co od vás obdržím platbu.

Pokud jsou všechny výše zmíněné podmínky splněné, a přesto vám e-mail nepřišel, doporučuji zkontrolovat ve vaší e-mailové schránce složku Hromadné, Promo nebo Spam. Je možné, že vám byly moje e-maily doručeny do některé z těchto složek. Nejsou-li ani tam, můžete mě kontaktovat na e-mailu maierova.martina@gmail.com.

Několik částí online kurzu jsem sice obdržel/a, ale další e-maily mi přestaly chodit. Kde je chyba?

Přestože vám byly některé e-maily doručeny do vaší e-mailové schránky do složky Primární/Doručené, je možné, že další e-maily vám opět začaly chodit do složek Hromadné, Promo nebo Spam. Prosím, kontrolujte raději i tyto složky, zda se vám do nich nějaký e-mail nezatoulal. Nenajdete-li jej ani tam, můžete mě kontaktovat na e-mailu maierova.martina@gmail.com.

Co když mi kurz nebude vyhovovat? Co když se po absolvování kurzu v mém životě nic nezmění? Vrátíte mi peníze?

Bohužel nejsem schopna zařídit, aby kurz vyhovoval každému. Přestože věřím, že síla lidské vůle je neomezená a zaslané informace a techniky vás skutečně můžou povzbudit k tomu rozhodnout se pro vytvoření zdravějších návyků, tak vždy bude záležet na vás, jak s obdrženými informacemi naložíte a jak se je pro svůj rozvoj rozhodnete využít. Zároveň se ale nechci dostat do situace, kdy vám poskytnu veškeré materiály a následně bych vám měla vracet vaši platbu.

Jednou z „technik“, která může být v životě nápomocná k tomu, abychom převzali zodpovědnost za způsob svého života a díky tomu dosahovali svých snů, je udělat vědomé a uvážené rozhodnutí, které nelze vzít zpět. Učíme se tím přijímat plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí a míříme tak ke svobodě. Zakoupení online kurzu považuji za poměrně bezpečný trénink této dovednosti. Nicméně doporučuji jeho koupi předem dobře zvážit – možnost odstoupení od kupní smlouvy a navrácení uhrazené platby tedy z výše uvedených důvodů nenabízím.